Spoštovani starši,

pred vami je nabor delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2023/2024. Če so na seznamu za novo šolsko leto potrebščine, ki jih je vaš otrok uporabljal letos in so še uporabne, ni potrebno kupiti novih. Gradivo za izbirne predmete kupite le, če bo vaš otrok obiskoval določeni izbirni predmet.

Na naši spletni strani objavljamo tudi ponudbe za delovne zvezke različnih založnikov in trgovin. Če bi želeli delovne zvezke kupiti v kakšni drugi trgovini ali založbi, ki ni oddala ponudbe, je to vaša pravica, vendar vas prosimo, da pazite na zahtevane EAN-kode, saj lahko pri kupovanju po naslovu pride do napake.

Seznam vseh učnih gradiv, ki jih učenci uporabljajo v posameznem razredu, je pripet v povezavi. Starši nabavite delovne zvezke, zvezke in potrebščine.

Za morebitne dodatne informacije lahko zmeraj kontaktirate šolsko knjižničarko:
knjiznica@oskorena.si