V mesecu februarju smo se z našimi učenci udeležili področnega prvenstva v veleslalomu in deskanju na snegu. Tekmovanje je potekalo na Mariborskem Pohorju. Za našo šolo so v veleslalomu tekmovali ŽANA GLAVICA (6.r), LUKA ZAJŠEK (6.r) in LUKA MUMLEK (9.r). Žana je v svoji kategoriji osvojila 11. mesto, Luka pa je bil žal diskvalificiran. LUKA MUMLEK  je v kategoriji 7., 8., in 9. razred osvojil odlično 8. mesto in se uvrstil na državno prvenstvo, ki bo 6. aprila na smučišču Trije Kralji, v kolikor bodo snežne razmere to dopuščale.

IVAN JELATANCEV je tekmoval v deskanju na snegu. Žal je bil diskvalificiran.

VSEM UČENCEM ČESTITAMO!

 

NAMIZNI TENIS:

  1. 2 je v dvorani Tabor potekalo področno prvenstvo v namiznem tenisu za osnovne šole. Za našo šolo so tekmovali ANEJ MAJAL, LUKA MUMLEK, JAKA WEINGERL, MATIC BEZJAK IN ANDRAŽ MAJAL (učenci 9. razreda).Tekmovanje je potekalo v turnirskem sistemu. Naši učenci so bili dokaj uspešni, zmage in porazi so bili odvisni od žreba, malo pa tudi od sreče. ANEJ MAJAL je v svoji skupini prišel do polfinala.

VSEM UČENCEM ČESTITAMO!

 

Učiteljica športa, Renata Rižner