Praznik izkazovanja ljubezni ali recimo raje pozornosti, smo na naši šoli obeležili tudi letos.

Že v dnevih pred valentinovim smo namenili več pozornosti drug drugemu. Podarjali smo si objeme, nasmehe, lepa dejanja, 14. februarja pa smo postali »valentinčki« in se obdarili z lepimi mislimi. Preplavila nas je ljubezen, nam napolnila srca in privabila nasmeh na usta. Po šoli je na ta dan zaokrožila valentinova pošta, ki so jo med učence šole razdelili valentinovi pismonoši. Imeli so zelo veliko dela, kajti napisanih in razdeljenih je bilo več kot 500 srčkastih pisem.

Posebna zahvala gre pridnim učenkam, ki so izdelale nabiralnike za pošto, oblikovale razstavni pano, izrezale več kot 500 srčkov in okrasile šolo.

Mentorica šolske skupnosti: Tamara Zavec