Drage učenke, dragi učenci!

Počitnice se zaključujejo in v sredo, 1. 9. 2021, se prične novo šolsko leto.

Učenci od 2. do 9. razreda se ob 9. uri zberete v svojih matičnih učilnicah, kjer vam bodo razredniki posredovali osnovne informacije ob začetku šolskega leta. S seboj imejte copate, beležko, pisalo in šolsko torbo za učbenike, ki jih boste dobili. Tisti, ki ste uporabljali garderobne omarice, s seboj prinesite ključe. Za učence od 6. do 9. razreda je obvezna uporaba mask na hodnikih. Organizirana je šolska malica.

Matične učilnice:

• 6. razred: učilnica matematike
  • 7. razred: učilnica angleščine
  • 8. razred: učilnica slovenščine
  • 9. razred: učilnica zgodovine-geografije

Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano kosilo in podaljšano bivanje. Prosimo, da starši razredniku do ponedeljka na mail sporočite, če bo vaš otrok imel kosilo in/ali varstvo.

Prvi šolski dan bomo zaključili ob 11.45.

Šolski prevozi bodo zjutraj organizirani po ustaljenih postajah: Jablance (Damiš) ob 8.30, Žikarce (Damiš) ob 8.45, Zimica (Arriva) ob 8.45. Proti domu pa bo šolski prevoz organiziran ob 12.00 za vse smeri.

Za učence, ki se bodo v šolo pripeljali s šolskim prevozom, so obvezne maske.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

Ravnatelj Peter Lešnik in delavci šole