Na tradicionalni slovesni podelitvi priznanj in nagrad Občine Duplek za leto 2020 so bile v

v petek, 18. 6. 2021, v Športni dvorani Duplek podeljene nagrade in priznanja posameznikom in ekipam za leto 2020.

Med prejemniki so bili tudi učenci naše šole:

Glonarjeva priznanja najboljšim učencem, ki so v šolskem letu 2020/2021 zaključili osnovnošolsko izobraževanje, so prejeli: ŠPELA ARNUŠ, TJAŠA KRAJNC, LIJA MUMLEK, GABRIEL ŠABEDER, KLEMEN SENEKOVIČ in NELI TURK.

Športnica leta Občine Duplek za leto 2020 je postala  učenka 9. razreda, LIJA MUMLEK – tenis, športnik leta pa bivši učenec, JURIJ BEBER – atletika.

Priznanje za športne dosežke za leto 2020 je prejela  učenka 8. razreda, JANA ROJS (karate).

Priznanje za vrhunske športne dosežke za leto 2020 je prejel  učenec 9. razreda, TILEN MULEC (judo).

Ponosni smo na vse prejemnike nagrad in priznanj, še posebej pa smo ponosni na Lijo in Jurija, ki sta prejela nagrado za naj športnico in naj športnika leta 2020 v občini Duplek.

Vsem prejemnikom iskreno čestitamo in jim želimo še veliko uspehov.