Ponovno omogočamo topli obrok za vse osnovnošolce in dijake iz Občine Duplek.

OŠ Korena bo za osnovnošolce in dijake iz občine Duplek nudila možnost prevzema toplega obroka (velja tudi za učence, ki kosila nimajo subvencioniranega).

Za tiste, ki kosila nimajo subvencioniranega bo cena toplega obroka po običajni ceni.

Plačljivi topli obrok (po dobljeni položnici v šoli) ponujamo v času dela na daljavo.

Za  tople obroke dostava na dom ne bo mogoča in jo bo potrebno osebno prevzeti.

Prijave (ime in priimek otroka, razred in oddelek, čas pričetka, ko želite imeti zagotovljen obrok) prosim pošljite e-naslov šole zavod@oskorena.si.

Učenci oziroma starši boste topli obrok osebno prevzeli pred matično šolo ob določenem času (načrtovano je med 11.00 in 12.30).

Ustrezno posodo za prevzem obroka je zaželjeno, da vsakodnevno zagotoviti sami (do 10.00 morate čisto in podpisano posodo dostaviti na določeno mesto pri kuhinji šole ali vrtca), nato pa obrok ob dogovorjenem času tudi prevzeti.

Prevzem hrane bo potekal zunaj prostorov šole.

V kolikor posode nimate prosim javite ob prijavi.

Vsi naročeni obroki se bodo obračunali tudi v primeru, če jih ne boste prevzeli.