Naša šola je prišla v ožji izbor pridobitve lastnega čebelnjaka. Naš čebelarski krožek je vključen v čebelarsko zvezo POBREŽJE-DUPLEK zato vas prosimo, da v čim večjem številu glasujete za čebelarsko društvo POBREŽJE DUPLEK na tej povezavi:
Glasuje lahko vsak s svojim e-naslovom.
Čebelarsko društvo Pobrežje – Duplek s svojo dolgoletno tradicijo deluje predvsem na območju Maribora in širše okolice. V okviru prenašanja znanja na mlajše generacije že več kot 10 let aktivno sodelujejo pri čebelarskem krožku na OŠ Korena, prav tako so vključeni v Tradicionalni slovenski zajtrk in takrat obiščejo in podarijo nekaj medu v sedem (7) osnovnih šol in sedem (7) otroških vrtcev. Z veseljem prenašajo znanje o pomenu čebel, čebelarstva ter o tem, kako si s pomočjo čebeljih pridelkov krepimo in ohranjamo zdravje.
Lep pozdrav!
Peter Lešnik, ravnatelj OŠ Korena