OŠ KORENA

VPIS ŠOLSKIH NOVINCEV V 1. RAZRED

ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

Vpisovanje bo potekalo v OŠ Korena v pisarni pedagoginje (1. nadstropje) v

SREDO, 16. 2. 2022, in v ČETRTEK, 17. 2. 2022

od 8. do 12. ure in od 16. do 18. ure

 

Vpisovali bomo otroke rojene od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2016.

 

Starši morate po obstoječi zakonodaji vpisati otroka v svojem matičnem šolskem okolišu. V primeru, da želite otroka vpisati na  šolo v drugem šolskem okolišu, otrok pa spada v šolski okoliš OŠ Korena:

–   obvezno vpišete otroka pri nas,

–   na izbrano šolo naslovite pisno vlogo, v kateri navedete razloge za prešolanje.

Enak postopek velja za starše, ki želite prepisati otroka na našo šolo in ne živite v našem šolskem okolišu. Pri nas oddate pisno vlogo, ki je dostopna na spletni strani šole (Zavihek –  Za starše in učence – Obrazci – Vloga za prepis otroka).

K vabilu prilagamo tudi vpisno dokumentacijo, izpolnite jo in podpisano prinesete s seboj ob vpisu.

Prihod v šolo je možen le ob upoštevanju PCT pogoja, prav tako je obvezna uporaba zaščitne maske.