V RKS OZ Maribor se pripravljamo, da izpeljemo prihajajočo 66. sezono letovanja v našem MPD Frankopan v Punatu. Verjamemo, da bo takšna, kot smo je vajeni iz prejšnjih let, le s prilagoditvami, ki dodatno čuvajo zdravje naših mladih in malo manj mladih letovalcev.

Prijavili smo se na razpis ZZZS za organizatorje zdravstvenih letovanj otrok,  urejamo možnosti sofinanciranja, dogovarjamo se s pedagoškimi vodstvi izmen, medicinskim kadrom…. Hkrati pa spremljamo epidemiološke razmere in se jim sproti prilagajamo.

Vse otroke in njihove starše, ki že več let letujejo z nami ali pa se nam bodo letos prvič pridružili, vabimo, da spremljate našo spletno stran: punat.si ter FB stran: KUFER PUNat MORJA, kjer lahko izveste več o samem letovanju, najdete informacije o prijavi in izveste novosti, lahko nas tudi pokličete: 02/2344006.