Dragi učenci, drage učenke!

Počitnice se zaključujejo in v torek, 1. 9. 2020, se prične novo šolsko leto.

Učenci od 2. do 9. razreda se ob 9. uri zberete v svojih matičnih učilnicah, kjer vam bodo razredniki posredovali osnovne informacije ob začetku šolskega leta. S seboj imejte copate, beležko, pisalo in šolsko torbo za učbenike, ki jih boste dobili. Tisti, ki ste uporabljali garderobne omarice, s seboj prinesite ključe. Za učence od 6. do 9. razreda je obvezna uporaba mask na hodnikih. Organizirana je šolska malica.

Matične učilnice:

• 6. razred: učilnica angleščine
  • 7. razred: učilnica slovenščine
  • 8. razred: učilnica tehnike in geografije
  • 9. razred: učilnica matematike

Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano kosilo in podaljšano bivanje. Prosimo, da starši razredniku do ponedeljka na mail sporočite, če bo vaš otrok imel kosilo in/ali varstvo.

Prvi šolski dan bomo zaključili ob 11.45.

Šolski prevozi bodo zjutraj organizirani po ustaljenih postajah: Jablance (Damiš) ob 8.30, Žikarce (Damiš) ob 8.45, Zimica (Arriva) ob 8.45. Proti domu pa bo šolski prevoz organiziran ob 12.00 za vse smeri.

Za učence, ki se bodo v šolo pripeljali s šolskim prevozom, so obvezne maske.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

Ravnatelj: Peter Lešnik